Wednesday , September 18 2019
Home / latvia / "Ajax" ceļa pretī brīnumainajam finālam stāsies "Tottenham" – Futbols – Sportacentrs.com

"Ajax" ceļa pretī brīnumainajam finālam stāsies "Tottenham" – Futbols – Sportacentrs.com"Tas ir neticami, ka esam iekļuvuši Čempionu līgas pusfinālā. Esam sasnieguši daudz. encriks ten Hags vriks ten Hags. Nīderlandes vicečempione Eirokausu sezona sāka qualificationācijas otrajā kārtā (Latvijas čempions Jūrmalas "Spartaks" sāka pirmajā), bet tagad ir starp Eiropas četrām spēcīgākajām komandām.

Grupu turnīrā "Ajax" ierindojās otrajā vietā, paliekot divus punktus aiz Minhenes "Bayern" muguras, lai gan netika piedzīvots neviens zaudējums. Piemēram, savstarpējos dueļos Vācijā tika fiksēts 1: 1, bet Amsterdamā komandas aizvadīja ļoti aizraujošu un pavērsieniem bagātu maču, kurā arīdzan uzvarētājs netika noskaidrots – 3: 3.

Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā "Ajax" pārstājuma mājās spējā revanšēties un viesos 4: 1 sakāva Madrides "Real", pēdējo trīs gadu čempionei noliekot pilnvaras. Arī ceturtdaļfinālā "Ajax" uzvarēja – 1: 1 mājās izbraukumā 2: 1 pret Turīnas "Juventus", atstājot Krištianu Ronaldu aiz pusfināla barjeras. Tādējādi "Ajax" visā Eirokaus sezonā nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu izbraukumā.

Tikmēr "Tottenham" ēstīīīīīīīīīīīīīīī. Grupu turnīrā gan Anglijas komandai, gan Milānas "Inter" bija astoņi punkti, savstarpējos dueļos uzvaras tika dalītas uz pusēm un abas komandas bija izbraukumā iesistie vārti. "Tottenham" to paveica, bet "Inter" Londona palika sausā. Taču "Tottenham" punkta tika vien pēdējā kārtā, kad 85. minūtē Lukass Moura panāca 1: 1 viesos pret "Barcelona". Nebūtu viņa vārtu, komanda paliktu aiz strīpas.

Arī izslēgšanas spēlēs netrūka drāmas. I astotdaļfinālā izdevās pārliecinoši ar 4: 0 sasist Dortmundes "Borussia", tad ceturtdaļfināls pret "Manchester City" bija ļoti dramatisks. In the case of 1: 0, the number 3 is not exceeded. "City" pašās beigās guva vārtus, kas Anglijas čempionus teleportētu uz pusfinālu, tomēr var fiksēja aizmuguri un vārtus neieskaitīja. Agonija Mančestrā, līksmība vienā Londonas rajonā.

Protams, "Tottenham" galvenais treneris Maurīsio Početino Preses conference veltīja cildinošus vārdus pārsteidzošajiem pretiniekiem, lai gan pagājušās not do beigās Vins pauda sašutumu par to, ka wines vadītajai komandai ir jāaizvada Spel Premjerlīgā, cameras Nīderlandē tika pārcelta VISA card, lai Laut "Ajax" Labaki sagatavoties pusfinālam. Vai svaigums būs noteicošais faktors? The number of sacīja, ka pirms šāda mača ir neiespējami justies nogurušam un ka visi ir gatavi.

Tiesa, "Tottenham" ietekmējuši savainojumi. Harijs Keins, savainojums ir arī Harijam Vinksam, kamēr diskvalifikācijas dēļmis satriecošu form. Ühenduse järgmisega järgmisega järgmisi mõiste või või või või või või väljas.

"Tas būs maģisks vakars, jo aizvadīt pusfināla spēli mūsu jaunajā stadionā – tas ir notikums, par kuru pirms pāris mēnešiem nemaz nespējām iedomāties," norādīja Početino. Atbildes spēle notiks 8. maijā Amsterdamā, bet Čempionu līgas fināls paredzēts 1. jūnijā. Otrā pusfināla pārī rīt tiksies "Barcelona" and "Liverpool".

Čempionu līgas pusfināli

Pāris1. spēle2. spēle
Tottenham – Ajax30. aprīlis8. maijs
Barcelona – Liverpool1. maijs7. maijs


Source link