Sunday , September 22 2019
Home / latvia / Hosams Abu Meri izziņo savas trešās kāzas

Hosams Abu Meri izziņo savas trešās kāzasRaidījumā "Starp mums runājot" vīrietis izziņoja gaidāmās kāzas, kas notiks šovasār. Viņam tās būs trešās (un otro reizi ar sievieti, kam vārdā Linda), bet viņai – pirmās. Tiesa gan, ārsts nepecizēja laulību datumu, kā arī neatklāja, vai svinības būs plašas, vai šaurā lokā.

Jau vēstīts, ka pērn pēc šķiršanās no viesnīcnieces Lindas Mūrnieces, Hosams Abu Meri (44) nodibināja attiecības ar Lindu Krūmiņu (39).

Kad 2017. gada izskaņā toreizējais Saeimas deputāts Hosams Abu Meri publiski atzinās par savām romantiskajām attiecībām ar TV seju Lindu Krūmiņu, viņš uzreiz paziņoja. Hosams, kas 2017. gada jūnijā šķīra piecus gadus ilgušo laulību ar kādreizējo iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci, vēstīja, ka viņam raksturīgi ir apprecēt visas sievietes, ko mīl, līdz ar bildinājums un precības ar Lindu Krūmiņu esot tikai laika jautājums.

Lai gan interneta anaīi apgalvo, ka Abu Meri and Krūmiņas mīlas stāsts iesācies vēl pirms deputāta likumīgas laulības šķiršanas, Hosams un Linda par savas liktenīgās iepazīšanās mirālā dāvē 2017, gada novembri, kad Abu Meri viesojās Krūmiņas vadītajā Latvijas Televīzijas pārraidē "Rīta Panorāma" , lai sniegtu interviju. Kā iepriekš stāstījis Hosams, ciešāk abi satuvinājušies pēc gadumijas.

Kā vēsta Zemesgrāmatas dati, jau kopš aizvadītā gada 23. aprīļa viņš kļuvis par ekskluzīvas mājvietas saimnieku, par 159 000 eiro Garkalnes novadā iegādādamies dzīvokli 2004. gadā uzceltā lepnā trīsstāvu namā, kas nosaukts par "Berģu muižu". Merpašuma iegādes dienā Abu Meri to that nostiprinājis hipotēku "SEB Bankā" 202 725 eiro apmērā. Jaunajā mājvietā Hosams iekārtojās uz dzīvi jau kopā ar iecerēto Lindu, kuru pērnā gada novembrī bildināja un ar kuru šovasar pošas kāzām.

Sprežot pēc mājokļa atrašanās vietas, Hosams un Linda izvēlējušies ģimenes ligzdu vīt ārpus pilsētas putekļiem un kņadas, tuvāk pie dabas krūts. The project "Berģu muiža" atrodas ainaviskā vietā netālu no ezera un tikai 50 meters attālumā no meža. Piecu luksusa dzīvokļu māja ir slēgtā teritorijā ar 2500 kvadrātmetru plašu iekoptu pagalmu, kurā iekārtots bērnu rotaļlaukums. Dzīvoklim, kurā īpaši smalku atmār sniedz augstie griesti, ir 22,4 kvadrātmetrus plaša āra terase, un ikvienam no īpašniekiem pieejama arī speciāla telpa mlabāšanai, piemēram, bērnu ratiņu novietošanai.

"Esam izlēmuši, ka kāzas svinēsim jau šogad, vasarā," is not responsible for "Kas Jauns" at Hosams, piebilzdams, ka tagad abiem priekšā laulību ceremonijas datuma izvēlēšanās. Plašāk par precību plāniem Hosams publiski klāstīt gan nevēlējās. "Šīs attiecības man ir ļoti īpašas, un iespēju robežās cenšos ieturēt privātumu – mūsu lietas atstāt mūsu ziņā. Man ir pieredze, kad mana dzīve izvēršas pārāk publiska, kad presē tiek rakstīts par teju katru manu dzīvesbiedres salts. Vairs tā negribu, ”paskaidroja Hosams.

Saistītās ziņas

Citi šobrīd lasa


Source link