Thursday , September 19 2019
Home / latvia / PHOTO. Emocionāli izskanējis otrais "Pētera Vaska mūzikas aprīlis"

PHOTO. Emocionāli izskanējis otrais "Pētera Vaska mūzikas aprīlis"Pētera Vaska mūzikas aprīlis & # 34;

"Pētera Vaska mūzikas aprīlis"

Publicitātes foto

Koncertzālē “Cēsis” no 13. līdz 20. aprīlim notika jau otrais festivāls “Pētera Vaska mūzikas aprīlis”, kurā skanēja gan Vaska, gan viņa Baltijas un Skandināvijas radošo domubiedru darbi, LA.lv uzzināja koncertzālē.

Āušadadad ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ ““ “ēē ēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēē. Pirmā festivāla noslēguma konerts “Tālā gaisma” ar vijolnieku Hugo Tičati, orķestri Sinfonietta Rīga un Juhu Kangas pie dirīģenta pētais Lielajai mūzikas balvai kategorijā “Gada konerts”.

Raj ka ka ka ka ka ka kaļ ka kaļ kaļ kaļ kaļ ka ka ka.

"Pētera Vaska mūzikas aprīlis" is the best of the composer, as well as the mākslinieciskā satura veidotājs un ideju ģenerators, klātesošs visos festivāla koncertos.

Iv s ā iv iv iv iv iv iv iv iv iv ient ient ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’ ’’

“Jau otro gadu festivāla lielkoncerts ar orķestri bija kaut kas ārkārtējs. “O’Modernt” orķestris spēlē kājās stāvot, kas deva papildus enerģiju. Gan Hugo Ticati, gan visi mūziķi spēlēja ar maksimālu atdevi un muzicēšanas prieku. Tas bija kaut kas neticams! Piedzīvoju vienu no visizcilākajiem mana "Viatore" atskaņojumiem. Un mūsu publika, kas parasti ir rezignēta un vēsa, koncerta beigās lēca kājās, aplaudēja un negribēja mūziķus laist projām, ”sajūsmu par festivāla concert“ Vientuļais eņģelis ”intervijā LR3“ Klasika ”neslēpa pats komponists.

Festivāls "Pētera Vaska mūzikas aprīlis" simboliski noslēdzās ar atkalredzēšanos – pēc vairāku gadu pārtraukuma izskanēja 2016. gadā Koncertzāles "Cēsis" radītais multimediālais klaviermūzikas koncerts "Vasks. Šimkus. Purvītis ”.

Tajā skanēja Pētera Vaska cikls Gadalaiki, lieliskā pianist Vestarda Šimkus izpildījumā, ko papildināja Roberta Rubīna veidotās projekcijas ar latviešu glezniecības klasiķa Vilhelma Purvīša skaistākajām ainavām.

Festivāla "Pētera Vaska mūzikas aprīlis" mirkļi

LA.lv


Source link