Tuesday , September 17 2019
Home / lithuania / 'Finalo ketvertą' nugalėjo ir 10 tūkstančių laimėjo vaikų darželio muzikos mokytoja

'Finalo ketvertą' nugalėjo ir 10 tūkstančių laimėjo vaikų darželio muzikos mokytojaŽiūrovai visą savaitę galėjo rinkti savo mylimiausiąjį internetiniame portale. Įspūdingą palaikymą gavo Gabrielė Banevičienė-Gabi, surinkusi daugiau nei 95 tūkstančius žmonių balsų. Vis dėlto internautų simpatijos finale neturėjo lemiamo balso, rašoma LNK pranešime spaudai.

Šou prasidėjo ketverto pasirodymais su ryškiausiomis Lietuvos žvaigždėmis. Indrė Juodeikienė pasirodė su Merūnu, Gabrielė Banevičienė-Gabi atliko dainą su Monika Marija;

Teisėjų sprendimu svarbų pranašumą gavo Gintarė Korsakaitė, galėjusi rinktis sau priešininką. Pirmoji dvikova vyko tarp jos ir vienintelio superfinale dalyvavusio vyruko – Algirdo Daumanto.

'Nebūsiu paslaptingas, manau, turim pirmąjį finalistą. Algirdai, manau, tau reikės ilgiau pasistengti ir įrodyti, kad tavimi patikėtų. Sveikinu su pasirodymu, bet mano akimis, finalistė yra Gintarė ”, – sakė Vidas Bareikis. Žiūrovų sprendimu būtent Gintarė Korsakaitė tapo šios dvikovos laimėtoja.

Antrojoje superfinalo dvikovoje pasirodžiusios Gabrielė Banevičienė-Gabi ir Indrė Juodeikienė sulaukė milžiniško żūrovų palaikymo. Beveik penki tūkstančiai żūrovų nusprendė, kad dėl pagrindinio prizo galėjo kautis vaikų darželio muzikos mokytoja i Kretingos Indrė Juodeikienė.

Vedėjams paklausus, kas, teisėjų nuomone, turėtų nugalėti loą metalą, Vidas Bareikis buvo konkretus ir ištarė Indrės vardą. "Tu per šį projektą belekaip užaugai, tu turi tiek daug pasakyt. Papasakok pedagogams savo sėkmės istoriją, tai įkvėps labai daug žmonių, tu visai kitokia. Tu neši žinią, tai yra labai svarbu ”, – teigė jis.

'Jos ir skirtingos, ir vienodos. Ką galėčiau pažadėti, tai Londono įrašų studijoj padovanoti dainą. Šis pažadas išsipildys', – the mergers of Egidijus Dragūnas-SEL.

Žiūrovų sprendimu milžiniška persvara "Final", and 10 000 eurų laimėjo vaikų darželio muzikos mokytoja iš Kretingos Indrė Juodeikienė. Already balsavo net 70% žūrovų.

"Negaliu patikėt … Ačiū labai … Džiaugsmas, mano svajonė galės radėti pildytis", – ašarų nevaldė nugalėtoja.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse;


Source link