Friday , September 20 2019
Home / lithuania / Futbolo federacijos ėjimas: Arūnui Pukeliui-Šviniui siūlomas garbingas postas | Sportas

Futbolo federacijos ėjimas: Arūnui Pukeliui-Šviniui siūlomas garbingas postas | SportasAr pakils futbolo visuomenės rankos already A.Pukelį?

15min žiniomis, antradienį vienas iš LFF eilinės konferencias dienotvarkės klausimų yra viceprezidento skyrimas.

Šioms pareigoms LFF vadovas Tomas Danilevičius yra pasirengęs pasiūlyti A.Pukelio-Šviniaus kandidatūrą.

LFF dienotvarkėje numatytas klausimas dėl A.Pukelio kandidatūros tapti federacijos viceprezidentu.

LFF dienotvarkėje numatytas klausimas dėl A.Pukelio kandidatūros tapti federacijos viceprezidentu.

Pirmadienį T.Danilevičius neatsiliepė min 15min skambučius.

T.Danilevičiaus vadovaujama LFF anksčiau buvo išsirinkusi pirmąjį viceprezidentą – juo yra salės futbolo asociacijos vadovas, vienas iš "Hummel" bendrovės steigėjų Vidmantas Butkevičius, o taip trečiąjį viceprezidentą – Alytaus futbolo asociacijos vadovą Gediminą Daukšį.

Antrojo viceprezidento pareigos buvo laisvos, kai pasitraukė Anatolijus Stacenko, iki tol vadovavęs masinio futbolo asociacijai.

FF el j k FF FF FF FF FF FF į FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF FF

Paskui jis buvo išrinktas FF LFF stadioną sostinės Liepkalnio gatvėje valdančios UAB "Futbolo stadionas" valdybos sudėtį, o taip pat įkūrė ir tapo nariu LFF ekonomikos ir finansų komitete.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Artūras Krukis, Arūnas Pukelis, Zydrūnas Buzas

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Artūras Krukis, Arūnas Pukelis, Zydrūnas Buzas

Ilįonesamas

2014 kus une une une une une une une une une une une une une——————– Ars id ade bu "Žalgirio" arena. Iš pradžių padavęs A.Pukelį teismą, galiausiai E.Daktaras atsiėmė pretenzijas.

“Na ir kas tie skandalai? Ar jie susieti su plėšimu ar vagystėmis? Ar jūs savo žmonos neužstotumėte? Gal kitaip pasielgtumėte? – 15min klausimą apie savo reputaciją yra komentavęs A.Pukelis. – Reputacijos klausimas yra slidus. Jūs neapibrėžtumėte, kas yra prieštaringa reputacija. Šiandien galėčiau parodyti pažymą iš Vidaus reikalų ministerijos statistikos departamento parodyti pažymą, kad esu neteistas žmogus.

Aš suprantu, kad visuomenės bausmė yra ilgesnė nei pats įstatymas. Bet sovietinę nomenklatūrą reikia keisti. Šiandien turėtume kitaip żūrėti į žmones. "

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Arūnas Pukelis-Svinius

Aliaus Koroliovo / 15min nuotr./Arūnas Pukelis-Svinius

A.Pukelis gerbiamas futbolo federacijoje, bet nebūtinai plačioje futbolo visuomenėje.

Futbolo commentatorius Nerijus Kesminas mano, kad šio verslininko delegavimas į viceprezidento postą būtų dar vienas federacijos įvartis į savo vartus.

'Manau, kad jie vėl rengiasi užlipti ant to paties grėblio. Federacija sakys, kad keliamas neigiamas doiotažas, bet jį savo veiksniais sukels ne visuomenė, o pati federacija, – sakė N.Kesminas. – Sako, kad jis dirba gerus darbus, bet jei taip, – kodėl negalėtų jų daryti kitose pareigose?

Net jei jis pradėtų vaikščioti vandeniu, visuomenės nuomonė liktų neigiama. The Federation shall be responsible for the position of the Member States, not vice versa.


Source link