'Neptūnas' gali pasinaudoti 'Ryto' kluptelėjimu ir sugrįžti į antrą vietąKlaipėdos "Neptūnas" sulaukė netikėtos Kėdainių "Nevėžio" dovanos ir rengiasi ją išpakuoti.

"Neptūnas" šį vakarą priima Alytaus "Dzūkiją", rungtynes ​​nuo 18.30 val. tiesiogiai transliuos LKL.lt. Pergalės kaina – anthra position of "Betsafe-LKL", the "Neptūnas" pakiltų po vakarykščio Vilniaus "Ryto" sensacingo pralaimėjimo "Nevėžiui".

"Neptūnas" pastaruoju metu demonstruoja solidų žaidimą – prieš dvi savaites išvykoje 85:75 įveiktos Pasvalio "Pieno žvaigždės", o prieš 8 dienas klaipėdiečiai šansų nepaliko ir "Rytui" – 89:74.

'Šios pergalės yra svarbios psichologiškai, – tinklalapiui' bcneptunas.lt 'teigė trenerio K.Maksvyčio asistentas Tomas Rinkevičius. – Labiausiai džiugina tas faktas, kad grįžome į rezultatyvų ir puolamąjį žaidimą.

Kelios rungtynės iki tol pasižymėjo mūsų rezultatyvumu, puolimas buvo pasidaręs ribotas, o pataikymo percentas iš toli – prastas. "

Šios dienos "Neptune" varžovė – visus tris kartus šį sezoną įveikta "Dzūkija". Tiesa, paskutinėje tarpusavio dvikovoje Alytuje išsiaiškinti nugalėtojui prireikė pratęsimo. Tuomet efektyviausiai klaipėdiečių gretose rungtyniavo 19 bagkų pelnei at 23 naudingumo balus surinkęs Jerai'us Grantas.

"Dzūkija" su 10 pergalių at 20 pralaimėjimų šiuo metu žengia 8-oje poziimojumu attiecība at yra praktiškai garantuota dėl vietos atkrintamosiose. Andrejaus Urlepo komandą nuo 7-oje vietoje esančios Prienų "Skycop" komandos skiria pergalė, o nuo 6-oje pozioju jengiančio Utenos "Juventus" – 3 pergalės.

'Dzūkai propaguoja griežtą bei gynyba paremtą krepšinį, – apie varžovų žaidimą kalbėjo T.Rinkevičius. – Turėsime atsakyti į jų fizinę kovą, turėsime pramušti jų gynybą, nes "Dzūkija" neduoda lengvų taškų iš po krepšio.

Alytiškiai dažnai žaidžia sunkesniu penketu, dviem dideliais žaidėjais aikštėje vienu metu. Svarbu puolime žaisti plačiai, nėra paslaptis, kad "Dzūkija" mėgsta kažkur riskoti, leidžia kažkam atakuoti iš toli, taip patys spausdamiesi arčiau krepšio.

Bus svarbu, kaip realizuosime situacejas puolime, kus susikursime patys aplink tritashkio liniją. "

Siekdami pergalės K.Maksvyčio auklėtiniai privalės pristabdyti "Dzūkijos" lyderį Keremą Kanterį. Aukštaūgis iš Turkijos tapo sunkiai sulaikoma jėga Lietuvoje.

Per 11 206gioų mačų 206 cm ūgio centras vidutiniškai renka 18,5 kogio cm, 8,1 atkovoto kamuolio bei 21,3 naudingumo balo. Pagal visus šiuos statistinius rodiklius K.Kanteris ženkliai pirmauja lygoje, tačiau statistinių lyderių topuose nėra reitinguojamas dėl per mažo sužaistų rungtynių skaičiaus.

'Jis įnešė į' Dzūkijos' puolimą įvairovės, – varžovų lyderį įvertino T.Rinkevičius. – Tai didelis žmogus, galintis žaisti arčiau ir toliau nuo krepšio. K.Kanteris gali žaisti veidu į krepšį, gali atakuoti iš toli.

Turkas turi platu puolimo arsenalą, o jei jis žaidžia rezultatyviai, tuomet kelia galvos skausmą kiekvienai komandai. Manau, kad puolime su juo "Dzūkija" yra iresvairesnė komanda, jis tikrai duoda daug naudos. "


Source link