Sunday , September 22 2019
Home / lithuania / Pigių "flagmanų" dvikova: "Samsung Galaxy S10e" with "iPhone XR": kuris geresnis?

Pigių "flagmanų" dvikova: "Samsung Galaxy S10e" with "iPhone XR": kuris geresnis?Daugelis ko gero pastebėjo, kad pigiausias "Samsung Galaxy S10" model buvo taikiniu į "iPhone XR" models. Nors išmanieji telefonai turi nemažai skirtumų, jų strategijos idėja ir kaina yra labai panaši. Varle.lt mobiliųjų telefonų specialai palygino šiuos du modelius.

Kuo "Samsung Galaxy S10e" pranašesnis Already "iPhone XR"?

Ekranas

"IPhone" turi labai puikų LCD ekraną, tačiau jis nepilygsta OLED sprendimui, kuriuo yra aprūpinti topiniai "iPhone XS" modeliai. Vertėtų pažymėti, kad "Samsung" taip pat netaupė šojei vietoje ir savo "Galaxy S10e" modelį aprūpino tokiu pat ekranu, kokį turi flagmanai. Skirtumas slypi tik ekrano raiškoje. "Galaxy S10e" turi not "Quad HD", "Full HD" ekraną, tačiau bet kokiu atveju čia jis yra pranašesnis lyginant su competitor.

Dviguba camera

The "Apple" savo "iPhone XR" is a model of the 12 megapixels in the camcorder, which includes the "iPhone XS" models. The "Samsung" taip pat "S10e" model features an advanced camera that integrates the "S10" ir "S10 +" with the "S10e" skirtingai nei "iPhone XR" turi dvigubą kamerą.

Kito telefono įkrovimo funkja

The "Wireless PowerShare" feature is the "Samsung Galaxy S10" with a phone call to kitkrauti kitą engrenginį. Tai gali būti ausinės ar net tas pats "iPhone XR", kuris tokios funkjos neturi.

Didesnė saugykla

Laimei, "Apple" jau nesiūlo "iPhone" išmaniųjų su 16 GB atmintimi. Mažiausios talpos "iPhone XR" yra 64 GB, kai tuo metu "Galaxy S10e" siūlo dvigubai daugiau, t.y. 128 GB ir atminties išplėtimo galimybę SD kortelės dėka.

Kuo "iPhone XR" pranashesnis already "Samsung Galaxy S10e"?

Įrenginio atrakinimas

"Galaxy S10e" is a model of ultra-ultrasonic pirstos at skaitytuvo, tik skaitytuvą integruotą maitinimo mygtuką. "IPhone XR" telefono atrakinimui siūlo "Face ID", t.y. tiksliai tokį pat būdą kaip "XS" modelis. Samsung “oooisisisisisisisisisisisisisisisisisisis Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung Samsung

Dizainas

"IPhone XR" is the premier and best-selling criterion. Tačiau "Galaxy S10e" turi tikrai storus ne tik šoninius rėmelius ir dar "skylę" ekrane, o "Samsung" gerbėjai dar tyčiojosi iš "iPhone" ekrano išpjovos. Kaip ten bebūtų, dizaino estetikos suvokimas lieka labiau.

Tikrai pigesnis flagmanas

Abu gigantai skirtingai suvokia vertę. Galima pastebėti, kad kainos skirtumai tarp "Galaxy S10" modelių nėra dideli. Pigiausias "Samsung S10e" kainuoja check daugiau nei "Galaxy S9" yeah debiuto metu. Naujasis modelis siūlo dvigubą kamerą ir didesne saugyklą, tačiau klientams tai gali būti nepakankamas skirtumas, už kurį verta mokėti daugiau. "Apple" is the best choice for iPhone, "iPhone XR" yra žymiai pigesnis nei "iPhone XS".

Baterija

"Apple" išmaniajame baterija nėra tokia jau didelė, sskaia vos 2942 mAh (palyginimui, "Galaxy S10e" yra aprūpintas 3100 mAh talpos baterija). Tačiau žiūrint – baterijos veikimo laiką, galima teigti, kad "iPhone" gali nuginkluoti "Samsung". Iš tikrųjų „iPhone XR“ yra vienas ilgiausiai veikiančių vienu įkrovimu išmaniųjų telefonų rinkoje.

"Samsung Galaxy S10e" and "iPhone XR"? Kurį modelį rinktis?

Du didžiausi išmaniųjų telefonų gamintojų panašios segmento strategijos modeliai yra dėmesio verti varianti, nes kiekvienas siūlo kažką, kas pritraukia pirkėjus. Stipriosios "Samsung Galaxy S10e" pusės yra ekranas ir kameros.

"IPhone XR" vilioja puikiu procesoriumi, kurį be abejonės, įvertins visi žaidėjai. Be to, "iPhone" gali pasigirti tikrai ilgai veikiančia baterija ir nepaisant, kad turi viengubą kamerą – nuostabios kokybės nuotraukomis. Taigi, kas laimi shi dvikovą? Varle.lt specialistai teigia, kad lyginti juos įdomu, tačiau laimėtojų čia nėra, o viskas dėl sistemų specifos ir amžino klausimo: "Android" ar "iOS"?


Source link