Thursday , July 18 2019
Home / poland / Manchester City is a quieter. Za¿arta walka o Ligê Mistrzów Pi³ka no¿na

Manchester City is a quieter. Za¿arta walka o Ligê Mistrzów Pi³ka no¿na

Manchester City on potato Sergio Aguero (63 ') wygra³ 1: 0 on wyje¼dzie from Burnley. Go¶cie s ± coraz bli¿ej obrony mistrzostwa kraju, what not uda³ne dru¿ynie w Premier League from 10 sezonów. Manchester has 92 punks after one of the last two, one from Liverpool. Do koñca sezonu pozosta³y dwie kolejki. "Obywatele" zagraj ± jeszcze from Leicester (at siebie) and from Brighton (at wyje¼dzie). "The Reds" have a dwa spotkania: from Newcastle and from Wolverhampton.

Who cares czwarte miejsce?

Pasjonuj ± ca walka trwa is a part of the Premier League, with a free awakening to Ligi Mistrzów. W tym zakresie wa¿ne spotkanie odby³o siê w niedzielê. Manchester United zremisowa³ u siebie z Chelsea Londyn 1: 1. Prowadzenie gospodarzom da³ Juan Mata w 11. minucie. W 43 minucie wyrówna³ Marcos Alonso. After the remission of the book in Chelsea, it has 68 punktów. United s ± on 6th miejscu of 65 punktami. Obie dru¿yny rozdziela Arsenal, który ma 66 punktów. "Kanonierzy" przegrali w niedzielę na wyje¼dzie z Leicester 0: 3. Gole dla gospodarzy strzelali Youri Tielemans (59 ') i Jamie Vardy (86, 90).