Tuesday , September 17 2019
Home / turkey / Galaxy A50 daha iyi bir kamaya sahip oluyor

Galaxy A50 daha iyi bir kamaya sahip oluyorGeçtiğimiz günlerde detaylı incelemesini sizlerle paylaştığımız Samsung Galaxy A50 için önemli bir güncelleme yayınlandı. Hindistan'da dağıtıma sunulan güncelleme telefonun ön ve üçlü arka kamerasına yeni özellikler getiriyor.

"SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net ve OppoBurada.Net addresser de girmenizi sizden rica ediyoruz… ”

666 MB büyüklüğünde olan güncelleme ekrana gömülü parmak izi tarayıcısını daha kararlı hale getiriyor. Bixby geliştirmelerinin de yer verildiği güncelleme ile ön ada (68 derece) fotoğraflar çekilebilecek.

Güncelleme kapsamında hem ön hem de arka kamera için Güzellik Video Mod da bulunuyor. L l l l l plan ler l l l l l l l l l l af af af af af af af af tarafındaki gelişmelerden biri.

Son olarak Galaxy A50 çağrı ve mesaj sürekliliğini desteklemeye başlıyor. Samsung hesabınızda oturum açan diğer uyumlu üçünleri gelen aramaları ve kısa mesajları yanıtlayabileceksiniz.

Kademeli olarak dağıtılan güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemizde de dağıtılacağını belirtelim. Dilerseniz Ayarlar menüsünden güncelleme olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.

Samsung Galaxy A50 inceleme! [Eyyamsız]


Source link