Wednesday , September 18 2019
Home / turkey / Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Meizu POP inceleme!

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Meizu POP inceleme!Son dönemlerde en çok kullandığımız teknolojik aletlerin arasında yer alan kulaklıklar, gelişen teknolojiyle beraber hayat kolaylaştıran birçok özelliğe sahip oldular. Biz de Meizu POP TWS Bluetooth kulaklık inceleme videosunda uygun fiyata birçok özellik sunan bu kulaklığa yakından baktık!

Meizu POP TWS kulaklık inceleme

Kulaklıklar hepimizin hayatında çok fazla yer kaplayan teknolojik brzaz olmayı başardı. En çok yolculuklarda ve yürüyüşlerde kullandığımız kulaklıkların bazı özellikleri bizim için oldukça önemli konuma geldi. Kablosuz bağlantı, uzun şarj süresi ve kolay kullanım, herkesin kulaklıklar konusunda ilk beklentisi. Uygun fiyata bu özellikleri arayan çoğu kullanıcının ise ilk olarak dikkatini çeken kulaklardan birisi olan Meizu POP TWS Bluetooth kulaklık bizim de dikkatimizi çekti. Biz de bu videoda kulaklığa yakından baktık ve sizler için deneyimledik.

Meizu POP TWS kulaklık bizlere neler sunuyor?

İlk olarak küçük yapısıyla dikkat çeken kulaklık, zarif tasarımıylada oldukça beğeni kazanıyor. Lan,,,,,,,,,,,,,,,, 300-400 TL bandında gelen kulaklık, diğer modellerde bulunmayan kablosuz şarj özelliği ile kullanım kolaylığı tarafında öne geçiyor. Üzerinde bulunan hassas yapı sayesinde dokunuşlarınızla yönetebildiğiniz kulaklık, tek hamle ile telefonunuzda bulunan sanal asistanlardan Google Asistan veya SiriE ye ulaşma imkanı sunuyor. Bu imkanla beraber telefonunuzu tek tuşla yönetme kolaylığına ulaşabiliyorsunuz. Bu ve daha birçok özelliği bulunan kulaklık ile alakalı deneyime videodan ulaşabilirsiniz.


Source link